Profesyonel Web Tasarım

İnternet web sitesi ihtiyaçlarınıza özel, modern ve etkili web tasarım ve yazılım çözümleri için WegaBT Web tasarım firmasını tercih eden yeni müşterilerimize, Alan adı ve Web hosting ücreti bir yıl bizden! Kurumsal web sitesi tasarım ve yazılımı ve kişiye / firmaya özel web tasarımları hizmeti vermekteyiz. Her Sektöre hitap eden, işinize uygun, çalışmalarınızı kolaylaştıran ve hızlandıran pratik çözümler sunuyoruz. Ayrıca siteye yaptığınız işle alakalı masaüstü yazılım programı ile bağlanarak online olarak hizmet alabilirsiniz.

WegaBT sitenizi size özel olarak tasarlayacaktır.

Şablonların yanı sıra, çok fazla yerleşik içerik seçenekleri vardır. Wega CMS ike galerilerde resimlerinizi, otomatik oynatılan videolarınızı ve metinlerinizi sergileyebilirsiniz.

Wega CMS ayrıca aşağıdaki gibi öğelerle sitenizi tam istediğiniz gibi tasarlamanıza olanak tanır:

 • Şirketinizi en iyi şekilde dijitale taşımak için gerekli teknolojik alt yapısı sunar.Fikirleri paylaşmak ve topluluğunuzu büyütmek için bir blog barındırır.
 • Siteniz için profesyonel bir logo tasarlamak için grafikerlerimiz emek harcar.
 • Sitenizin markalaşması için profesyonel özel teknikler uygulanır ve paylaşılır.
 • Mobil uyumlu temalar ve şablonlar sunarız.

Wega CMS, kendi e-ticaret mağazanızı kurmanıza da yardımcı olabilir. Web sitenizi akıllı telefon kullanıcıları için optimize etmek için web sitenizi mobil görünümde de düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca konumunuza, işletmenize, anahtar kelimelerinize ve konumunuza göre kişiselleştirilmiş bir SEO planı sunar.

Wega CMS Ana Özellikler:

 • Wega CMS ile size göre özel olarak hazırlanmış içerikle son derece kişiselleştirilmiş bir web sitesi oluşturabilir. Ayrıca özelliklerini düzenleyebilir veya istediğiniz öğeleri ekleyebilir/kaldırabilirsiniz.
 • Wix CMS sorunsuz kodlama sunar, teknolojik alt yapısı kodlaması ile SEO noktasında hızla ykselmenizi sağlayacaktır. Web sayfalarınızı düzenlerken tasarım özgürlüğü elde edin. 
 • Türkçe yönetim paneli ile çok kolay şekilde içeriklerinizi kolayca ekleyin.
 • 12 Aylık Ücretsiz SEO Takip Sistemimiz ile web siteniz düzenli olarak kontrol ve takip edilir, görülen sorunlar anlık olarak bildirilir ve çözüm sağlanır.

Artıları:

 • Daha iyi SEO için arka plan resimlerine kolayca alternatif metin ekleyin.
 • İlgi çekici bir deneyim sunmak için kaydırma efektleri, video arka planları ve animasyon ekleyin.
 • Ayrıca markanızı kolayca oluşturmanıza yardımcı olacak profesyonel bir logo desteği sunar.
 • Ücretsiz SEO DANIŞMANLIĞI Hizmeti Sunar.

Web tasarım Şirketi

Günümüz çağı son teknolojisinde ” Web Tasarım ” firmalar için olmazsa olmazdır. Trabzon Firmaları için İnternet Sitesi tasarımı özgün, anlaşılır, sade ve şık olmalıdır. Potansiyel Müşterileriniz İnternet sitenize girdiklerinde aradıklarını hemen bulmalı ve sizinle iletişime kolaylıkla geçmelidir. Web sitesine sahip olmak, katalog ya da broşür ile tanıtım yapmaktan daha az maliyetli olmaktadır.

Sizde İşinin Uzmanı Bir Ajans İle Çalışmak İçin
Hemen Bizi Arayın !
0554 898 80 89

DMCA.com Protection Status