E-Ticaret

Kullanıcı dostu arabirim
Daha rahat ve kolay kullanılabilirlik için tasarlanmış olan site yönetim panelinizde yapmak istediğiniz işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirerek zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Hayal edin ve uygulayın
Hazır temaların yanında isterseniz yeni temalar oluşturabilir ve gelişmiş dizayn editörü ile her sayfanın içindeki HTML kodlarına müdahale edebilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz tasarımı uygulayabilir veya uygulatabilirsiniz.

Eğitim ve ücretsiz teknik destek
Eğitim ve ücretsiz teknik destek Şirketimizin hazırladığı eğitimleri online olarak yada size göndereceğimiz dvd'den izleyerek sitenizin tüm fonksiyonlarını öğrenebilir ve ücretsiz destek alabilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu
Arama motoru optimizasyonu Sistem içindeki SEO araçlarını kullanarak sayfaların anahtar kelimelerini ve isimlerini ayarlayabilir bu şekilde alışveriş sitenizin arama motorlarında üst sıralarda görünmesini sağlayabilirsiniz

Gelişmiş e-ticaret modülleri ve güncelleme
Gelişmiş modüller ve güncelleme Talepleriniz yada arge faaliyetlerimizin neticesinde programa eklediğimiz yeni özellikleri veya güvenlik güncelleştirmelerini e-ticaret sitenizde ücretsiz kullanabilirsiniz.

Xml tedarikçi entegrasyonu
Tedarikçi entegrasyonları Alışveriş sitenizde içeriden dışarıya yada dışarıdan içeriye veri aktarımı yapabilir, isterseniz Penta, Index gibi tedarikçilerden aldığınız XML dosyalarını entegre edebilirsiniz.

DMCA.com Protection Status